Dış Cephe Cam Temizliği

  • Dış Cephe Cam Temizliği
Dış cephe cam temizliği, dış cephe temizliği konusunda, uzman yeni İş güvenliği yasasına uygun ekibimiz ve ekipmanlarımız, hizmet vermekteyiz.

Dış cephe cam temizliği, dış cephe temizliği konusunda, uzman yeni İş güvenliği yasasına uygun ekibimiz ve ekipmanlarımız, profesyonel TSE belgeli kimyasal ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Dış cephe camtemizliği ve dış cephe temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyin de cam silme temizlik kimyasalı yüzeye uygun kimyasal olmalıdır.
 
Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.
 
Binanızı korozyondan koruyabilmek, cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayabilmek ve dolayısıyla estetik görünümünü de koruyabilmek. açısından Dış cepheve dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalıdır.
 
Dış cephecam temizliği ve dış cephe temizliği işini yapan personelin iş sağlığı ve güvenliği bakımından, SGK’lı olması, yüksekte çalışma sertifikası vs gibi gerekli belgelere sahip olması konusunda müşteriye gerekli güven verilmelidir.
 
Sitemizde yer alan  iletişim formlarından  telefon numaralarınızı bırakın uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede arayıp   ücretsiz keşif ekiplerimiz için  sizlerden  ranevu talep etsinler.

En Son Çalışmalarımız

İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği Tamamlandı

İstanbul Ak Ofis Ümraniye  Dış Cephe Cam Temizliği Tamamlandı

Dış Cephe Temizlik Firması Olarak İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği Sertifikalı Dağcı Personellerimiz Tarafından Tamamlanmıştır.

DETAY OKU

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor Profesyonel Hizmet İçin Hemen Arayın 0554 898 80 89

DETAY OKU

Dış Cepe Temizliği Asıl İşimiz Diyoruz Uygun Fiyat İle

Dış Cepe Temizliği Asıl İşimiz Diyoruz Uygun Fiyat İle

Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için hemen arayın

DETAY OKU

Profesyonel Ofis Temizliği Uygun Fiyatlar İle

Profesyonel Ofis Temizliği Uygun Fiyatlar İle

İstanbul içerisi tüm semptlerde uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede hizmet veriyoruz, hızlı ve uygun hizmet için numaranızı bırakın arayalım

DETAY OKU